ברוכים הבאים
דלתות פולימור במבחר דגמים

דלת פולימרית

דלתות פולימר בצפון משווקות ללקוחות פרטיים, עסקיים, ציבוריים ואחרים. דלתות אלו מתאימות לכניסה לבתים ולמבנים, כמו גם, לחדרים פנימיים. ניתן למצוא היצע רחב של דלתות אלו וכל אחד יכול לבחור את אלו המועדפות עליו מבחינת השיקולים השונים. התקנתן נעשית על ידי מומחים לנושא המקפידים על גימור מושלם. חברת אלדורס דלתות עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע רב.

דלתות פולימר בצפון – בעלות יתרונות רבים

דלתות פולימר בצפון מותקנות בבתים פרטיים ובמבנים מסחריים וציבוריים. הן עשויות מתרכובות מיוחדות המבוססות על פלסטיק. בתהליך הייצור ממלאים אותן בחומרים כמו פוליאוריתן, פלקסבורד, כוורת קרטון או כוורת דחוסה. כמות החומר הנדחס קובעת גם את חוזק ועמידות בכל דלת. דלת כניסה תהיה מסיבית יותר מאשר דלת לחדר פנימי וכן הלאה. הן מביאות עימן יתרונות רבים ובין היתר מראה נאה, עמידות למים וללחות. הן לא יתנפחו כמו דלתות עץ בעת מגע עם מים, או ייפגעו מטרמיטים וחרקים אחרים. כך, יחזיקו מעמד זמן רב ללא בלאי. דלתות אלו מסננות רעשים היטב ויש לכך חשיבות רבה בבתים, במלונות, במשרדים ועוד. קולות ורעשים לא יצאו מהדר הסגורה וקולות חיצוניים לא יחדרו פנימה. דלתות אלו מומלצות להתקנה באמבטיות, בחדרי ילדים והורים, במחסנים ועוד. ניתן למצוא דלתות מיובאות או כאלו המיוצרות בארץ. ניתן לבחור בצבעים ועיצובים שונים בהתאמה לסגנון העיצוב השלט בבית.

הזמנה והתקנה

ההתקנה נעשית על ידי עובד מומחה וכוללת גם משקוף העשוי מאותו חומר בדיוק. בעת הבניה משאירים פתח במידות הרצויות. בהמשך, יותקן המשקוף ויקובע היטב לקיר. בשלב האחרות תורכב הדלת עצמה ואז גם מוסיפים ידיות ופרזולים אחרים נדרשים. הגימור כולל הותרת מרווחים נכונים לסגירה מושלמת, למניעת שחיקה, חריקות ועוד.

דלתות פולימר בצפון במבצע

חברת אלדורס דלתות מתמחה בייבוא ייצור ושיווק דלתות פנים וחוץ ומומלץ לרכוש ממנה דלתות ואביזרי פרזול משלימים אחרים. שירותיה כוללים ייעוץ, מחירים נוחים, עמידה בלוח זמנים, אחריות ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר בתחום המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הם ישמחו לשרת נוספים.

דלת פולימרית

בניית אתרים לעסקים
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support