ברוכים הבאים
דלתות פולימור במבחר דגמים

התקנת דלת ממד מחיר

התקנת דלת ממד חייבת להיעשות על פי תקנים קיימים. הדלת עשויה מפלדה המספקת הגנה מעולה מפני רסיסים, ריקושטים של פצצות ועוד. ניתן למצוא מבחר סוגי דלתות כאשר כל אחת מגיעה עם מפרט שונה וייחודי. השירותים ניתנים עבור לקוחות פרטיים, עסקיים, ציבוריים ואחרים. חברת אלדורס דלתות עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע חשוב.

התקנת דלת ממד – בהתאם לתוכניות קיימות

התקנת דלת ממד מתבצעת במספר שלבים. ראשית בונים את הפתח המיועד לממד בהתאם לתוכנית הקיימת. צריך לציין, כי חדר מרחב מוגן בישראל הינו הכרחי בכל מבנה בו שוהים וגרים אנשים. גודלו וממדיו השונים נקבעים על פי התקנים הקיימים, הצרכים ושיקולים אחרים. את בניית הפתח עושים בעת עבודות השלד ועל פי תכנית היציקה הקיימת. השלב הבא נעשה בעת עבודות הגמר והוא התקנת המשקוף מפלדה וקיבועו אל הקיר. לאחר מכן ובשלב האחרון מרכיבים את הדלת. מדובר על דלת פלדה בעובי נדרש, בצירים מסיביים היכולים לשאת משקלה ועוד. לכל דלת יש גם גומי אוטם ביו הדלת למשקוף ובצמידות לצירים. זאת למניעת חדירת עשן, חומרי אב"ך רעילים וכדומה. כאן גם מתקינים את המנעולים, הבריחים ויתר הפרזולים הנדרשים. לסיום מכוונים את הדלת לטובת נעילה הרמטית כולל על האטמים הקיימים ועוד. יש להקפיד על שימוש נכון בדלת ובגלל חשיבותה – לטפל בהקדם בכל תקלה בה.

דלתות תקניות

את הדלתות בוחרים על שיקולים שונים והמרכזי בהם הינו תו התקן הקיים לדלת. צריך לומר, כי בבתים רבים עושים שימוש בממדים למגורי ילדים, ומשום כך, רוצים לשוות לו מקום נעים ונוח לשהייה. ניתן למצוא דלתות במבחר גוונים ועיטורים המותאמים לסגנון הקיים בבית כמו גם, לטעמם האישי של הדיירים ולצרכיהם.

הזמנת דלת ממד

חברת אלדורס דלתות מתמחה בייבוא ייצור ושיווק דלתות פנים וחוץ ומומלץ לרכוש ממנה דלתות ואביזרי פרזול משלימים אחרים. שירותיה כוללים ייעוץ, מחירים נוחים, עמידה בלוח זמנים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר בתחום המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הם ישמחו לשרת לאחרים.

התקנת דלת פנים לממד

התקנת דלת פנים לממד

התקנת דלת פנים לממד נעשית על פי תקינה קיימת. יש לציין, כי בישראל קיימת חובת בניית ממד בכל מבנה בו שוהים וגרים אנשים. השירות ניתן עבור לקוחות עסקיים, ציבוריים, וכמובן, פרטיים. קיימות מספר דלתות מובילות בתחום כאשר כל אחד מגיעה עם מפרט שונה. חברת אלדורס דלתות עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע רלוונטי.

התקנת דלת פנים לממד מתבצעת במספר שלבים

התקנת דלת פנים לממד נעשית מספר שלבים. הראשון הוא בעת יציקת הממד. הפתח מתוכנן על פי התוכניות הקיימות ולוקח בחשבון את רוחב הדלת וגובהה ואת המרווח הנדרש למשקוף. התקנת המשקוף מפלדה נעשית בשלב הבא והוא מוצמד בצורה מסיבית לקיר. את הדלת שעשויה, אף היא, מפלדה מתקינים בהמשך. יש צורך להתקין צירים מסיביים היכולים להחזיק את משקלה, מנעולים, ידיות טריקה ואביזרי פרזול אחרים ועוד. הדלת עצמה עשויה פלדה מחוזקת לרוחב ומגיעה עם אטמי גומי בקצותיה למניעת חדירת עשן, חומרי אב"ך וכדומה. היא עצמה עמידה לרסיסים ולריקושטים של פצצות, חלקי טילים ועוד. לאחר ההתקנה יש לוודא שהיא אוטמת היטב את כל המרחב הפנימי. ניתן למצוא דלתות במידות וגדלים שונים על פי התוכניות הקיימות ובהתאמה לגודל החדר המוגן. יש להקפיד על תקינותה כל העת ולטפל בכל תקלה עתידית במהירות האפשרית.

דלתות ממ"ד המיוצרות על פי תקנים

דלתות ממד חייבות להיות מיוצרות על פי תקנים ישראליים קיימים. רבים מבקשים לרכוש דלתות נאות המתאימות במראה שלהן ובעיצובן לאופי וסגנון הבית. אחת הסיבות לכך היא כי מנצלים את החדר הקיים למגורי ילדים ולמטרות אחרות. ניתן, איפה, לבחור בדלתות מעוטרות בעיטורים שונים ובצבעים מובילים כמו לבן וחום ואחרים נוספים.

חברה עם שירות מקיף ומקצועי

חברת אלדורס דלתות מתמחה בייבוא ייצור ושיווק דלתות פנים וחוץ ומומלץ לרכוש ממנה דלתות ואביזרי פרזול משלימים אחרים. שירותיה מקיפים וכוללים כוללים ייעוץ, מחירים נוחים, התקנות בגימור מושלם, עמידה בלוח זמנים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר בתחום המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הם ישרתו בשמחה אחרים.

הזמנת דלת ממד

בניית אתרים לעסקים
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support