ברוכים הבאים
דלתות פולימור במבחר דגמים

מה צריך לדעת על חיפוי פולימרי למטבח

חיפוי פולימרי למטבח מבוקש על ידי רבים בגלל יתרונותיו. הוא נאה למראה, קל ליישום, עמיד וזול, יחסית, לחיפויי קרמיקה ואחרים. ניתן למצוא מבחר סוגים היכולים להתאים לסגנונות עצוב שונים. השירות ניתן לפרטיים, לגופים עסקיים וציבוריים ועוד. חברת אלדורס דלתות עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע חשוב.

חיפוי פולימרי למטבח מגיע במגוון עיצובים

חיפוי פולימרי למטבח יכול להיעשות על קיר אחד או מספר קירות על פי בחירה. החומר הינו סינטטי ומבוסס על טכנולוגיה מיוחדת. יוצרים אותו מחומרים שונים כמו גומי ואחרים. הוא מגיע  במבחר גוונים ועיצובים. כך כהים או בהירים דמויי עץ המספקים לחלל נופך כפרי ועוד. מתאימים מאוד לחדרים וחללים בבית כולל למטבח. החומר עצמו יכול להשתלב היטב ובקלות עם סוגי חומרים אחרים בהם נהוג להשתמש במטבח: עץ, קרמיקה, זכוכית, מתכת ועוד. ברור הוא, שיש לבחור את סוג החיפוי על פי קו העיצוב המוביל בבית ובמטבח. יש צורך לקבוע את המרקם שלו – המחוספס או החלק, את הצבע ועוד. רבים מעדיפים קיר חלק למניעת הצטברות אדי שמן ולטובת ניקוי יעיל.  יש הרוצים קיר מחופה בצבע המשתלב הרמונית במקום. אחרים יעדיפו, דווקא, קיר בולט ועז צבע היכול לעורר תשומת לב ולמשוך את מבטי המבקרים בו. החומר הינו עמיד מאוד למים ורטיבות, ולכן, אידיאלי למטבח.

הזמנה והשמה

את הבחירה עושים על פי הצרכים הקיימים, הטעם האישי ובהתאמה לסגנון העיצוב השלט בבית. צוות העובדים יגיע  ביום המיועד ויחפה את הקיר בהתאם להסכמות מוקדמות. ניתן לבחור בחיפוי עץ המקנה חמימות, ולחילופין, חיפוי בטון המתאים למטבח מודרני בסגנון הייטקי ועוד. העבודות עצמן יכולות להימשך מספר שעות או יותר בהתאם לגודל הקיר שיש לחפות ועוד.

חברה איכותית בעלת מוניטין ולקוחות מרוצים רבים

חברת אלדורס דלתות מתמחה בייבוא ייצור ושיווק דלתות פנים וחוץ ומומלץ לרכוש ממנה דלתות ואביזרי פרזול משלימים אחרים. שירותיה מקיפים וכוללים ייעוץ, מחירים נוחים, יישום חיפויים אלו, עמידה ביעדים מוכתבים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון מצטבר בתחום המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. הם ישרתו בשמחה אחרים.

חיפוי פולימרי למטבח מגיע במגוון עיצובים

בניית אתרים לעסקים
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support