ברוכים הבאים
דלתות פולימור במבחר דגמים

חיפוי פוליסטירן מוקצף (דמוי בריקים ועוד)

חיפוי פוליסטירן מוקצף נועד לדקורציה ומיושם, לרוב, על תקרות. הסיבה לכך היא כי מדובר בחומר עדין שעלול להיפצע בקלות. החומר הנ"ל, או בשמו האחר קלקר, מיוצר במגוון עיצובים ודוגמאות נאות. ניתן לצבוע אותו במגוון צבעי מים בלבד. חברת אלדורס דלתות עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע רלוונטי.

 חיפוי פוליסטירן מוקצף – יישום יעיל

חיפוי פוליסטירן מוקצף אמור להיות במקום גבוה והרחק מטווח פגיעה של אנשים. הוא מועדף רבות בגלל המראה שלו אשר מוסיף רבות לחלל בו הוא מיושם. ניתן לבחור בלוחות חלקים, מחוספסים או בשלל עיצובים ודוגמאות מועדפות. הבחירה בדוגמא הרצויה נעשית על פי שיקולים של טעם אישי, רצון ועל מנת להוסיף סוג של עניין לחלל הקיים. כך, בהתאם לקו העיצוב המוביל של הבית. ניתן לצבוע את לוחות הקלקר הללו בצבעי מים בלבד. יש הבוחרים בצבעים המשתלבים בצורה הומוגנית בקו העיצוב הקיים או דווקא, בצבעים בולטים ועזים היוצרים ניגוד חינני. תקרה כזאת מוסיפה עניין ומושכת תשומת לב החשובה ליצירת האווירה הרצויה לבעלי הבית. כדאי לציין עוד כי הקלקר מתאים מאוד גם לבידוד וקיימים לוחות מסוג אחר אשר נועדו ליישום על גגות, קורות ומשטחי בנייה חיצוניים אחרים.

 יישום בפועל

הביצוע נעשה בהתאם להזמנה מסודרת ועל פי לוח זמנים שנקבע מול בעל הבית, קבלן הבנייה או השיפוצים. העבודות הללו נחשבות לעבודות גמר המתבצעות לאחר סיום עבודות השלד וכוללות מספר שלבים. השלב הראשון הינו הדבקת הלוחות לתקרה ולאחר שהוא מסתיים מתחיל שלב הצביעה. מקובל לבחור בעיצוב תקרה זה בחדרים ייצוגיים כמו סלון אבל יש הרוצים אותו גם בחדרים אחרים בבית. בכל מקום הוא יוסיף רבות למראה הכללי.

חיפוי פוליסטירן למשרד

חברת אלדורס דלתות מתמחה בייבוא ייצור ושיווק דלתות פנים וחוץ ומומלץ לרכוש ממנה דלתות ואביזרי פרזול משלימים אחרים. שירותיה מקיפים וכוללים ייעוץ, יישום עבודות אלו, מחירים נוחים, עמידה בלוח זמנים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר בתחום המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הם ישמחו לשרת נוספים.

חיפוי פוליסטירן למשרד

בניית אתרים לעסקים
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support