ברוכים הבאים
דלתות פולימור במבחר דגמים

התקנת דלתות בצפון

מתקין דלתות בצפון מתמחה בהרכבת דלתות ומשקופים מסוגים שונים. הוא מגיע עם ניידת שירות מאובזרת בכל כלי העבודה הנדרשים למשימתו. הוא מקפיד על התקנה מקצועית וגימור מושלם. העבודות נעשות לדלתות כניסה ופנים גם יחד. חברת לידור דלתות עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע רב.

מתקין דלתות בצפון – פועל על פי הזמנה מיוחדת

מתקין דלתות בצפון פועל לרוב על פי הזמנה המגיעה מבעל הנכס, הקבלן המבצע, הארכיטקט ואחרים. העבודה נעשית בשלבים שונים ובהתאם להתקדמות הבנייה או השיפוצים. השלב הראשון הוא בניית הפתח אליו תותאם הדלת. כך, על פי המידות המתוכננות וכפי שהן מופיעות בתכנית הארכיטקט. ההתקנה הפיזית נעשית בעת עבודות הגמר ובשני שלבים. ראשית התקנת המשקוף וקיבועו לקיר. הוא מגיע צבוע ומוכן להתקנה. השלב האחרון הינו הרכבת הדלת על כל מרכיביה השונים ובין היתר, הידיות שנבחרו, הרוזטות, מעצורי דלת על הרצפה או בצמידות לקיר ואביזרי פרזול אחרים. בשלב הזה הוא אף יקפיד על כוונון דלתות וצירים, השארת מרווחים נכונים למשקוף ולרצפה למניעת שחיקות וחריקות, התאמת מנעולים ועוד. התקנת דלתות פנים שונה מאשר דלתות כניסה מסיבות שונות. בדלת כניסה נהוג, למשל, להוסיף מספר בריחים לטובת ביטחון.

סוגי דלתות

ניתן למצוא סוגי דלתות העשויות מעץ מפולימר, מפורניר, המצופות פורמייקה איטלקית, הצבועות בצבע שלייפלק ועוד. ניתן למצוא צבעים ועיטורים מגוונים. לכל דלת יש תכונות שונות כמו עמידות למים ולחות, בפני חרקים מזיקים, בלאי מועט לאורך השנים ועוד. הבחירה באלו הרצויות נקבעת על פי שיקולי צרכים, מראה בהתאמה לסגנון העיצוב הקיים בבית, טעם אישי, תקציב ועוד. עבור דלתות רבות ניתנת אחריות שתנאיה נקבעים על פי שיקולי ספקי השירות.

חברה עם תשתית מעולה

חברת אלדורס דלתות מתמחה בייבוא ייצור ושיווק דלתות פנים וחוץ ומומלץ לרכוש ממנה דלתות ואביזרי פרזול משלימים אחרים. שירותיה כוללים ייעוץ למתלבטים, מחירים נוחים, עמידה בלוח זמנים, אחריות ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר בתחום המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הם ישמחו להעמיד את התשתית המעולה הקיימת לנוספים.

התקנת דלתות בצפון

בניית אתרים לעסקים
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support