ברוכים הבאים
דלתות פולימור במבחר דגמים

התקנת דלתות פנים תל אביב

מתקין דלתות פנים תל אביב מספק שירותיו הנאמנים ללקוחות פרטיים, עסקיים, ציבוריים ואחרים.  הוא מטפל בכל סוגי הדלתות הקיימים. ההתקנות נעשות באופן מקצועי ועם גימור מושלם.  הוא יגיע על פי הזמנות מתואמות. חברת אלדורס דלתות עוסקת בתחום וניתן לקבל אצלה מידע חשוב.

מתקין דלתות פנים תל אביב – מצויד בניידת מאובזרת

מתקין דלתות פנים תל אביב מבצע את ההתקנות במספר שלבים. השלב הראשון הינו באחריות הקבלן המבצע את הבנייה או השיפוצים. הוא פותח פתח בקיר המיועד בגודל הרצוי ועל פי התוכניות הקיימות. ההתקנה הפיזית מתחילה בעת עבודות הגמר במבנה וכוללת התקנת משקוף וקיבועו לקיר. המשקוף מגיע צבוע ומוכן להתקנה. בשלב האחרון מביאים את הדלת ותולים אותה על צירים המותקנים במקום. כאן גם מקפידים על כוונון לדלת, השארת מרווח מתאים בינה ובין חלקו העליון של המשקוף והרצפה למניעת שחיקה וחריקה. בנוסף, התקנת ידיות, רוזטות, מעצורי דלת ואביזרי פרזול אחרים. ההתקנה מתבצעת באופן דומה לכל סוגי דלתות הפנים הקיימות. לעיתים קיימים שינויים בשיטת הביצוע עימם מתמודד המתקין בהצלחה. ניתן למצוא דלתות פולימר, פורניר, מצופות בפורמייקה איטלקית, צבועות בצבע שלייפלק ועוד. לכל אחת קיימים יתרונות אחרים.

מתקין דלתות פנים בתל אביב

את הדלתות בוחרים על פי שיקולים שונים. בין היתר צרכי הלקוח, טעמו האישי, המראה בהתאמה לסגנון העיצוב הקיים בבית, תכונות ועוד. דלת פולימר העמידה מאוד למים תתאים לחדרי אמבטיה. דלת זו גם מסננת רעשים, ולכן, תועדף גם בחדרי הורים וילדים כמו גם חדרים פנימיים אחרים. דלת עץ משדרת טבעיות וחום ותתאים רבות בבית עם קו עיצוב כפרי וכן הלאה. לדלתות ניתנת גם אחריות לייצור ולהתקנה. תנאיה נקבעים על פי שיקולי הספק.

חברה עם ותק רב, ניסיון ואמינות

חברת אלדורס דלתות מתמחה בייבוא ייצור ושיווק דלתות פנים וחוץ ומומלץ לרכוש ממנה דלתות ואביזרי פרזול משלימים אחרים. שירותיה כוללים ייעוץ, מחירים נוחים, עמידה בלוח זמנים ועוד. מנהליה הינם בעלי ידע רב וניסיון עשיר בתחום המגיעים, בין היתר, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבים לאורך זמן ועוד. הם ישמחו לתת שירות לאחרים.

מתקין דלתות פנים תל אביב

בניית אתרים לעסקים
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support